تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
ویژگی های یک عکاس مبتدی؟

ویژگی های یک عکاس مبتدی؟

شنبه 4 ارديبهشت 1400
20:48
رویا

 عکاسی:

اگر به تازگی مشغول عکاسی هستید ، با یافتن این شش ویژگی غالباً نادیده گرفته شده در منوی DSLR خود بسیار متعجب خواهید شد. در حالی که از هر یک می توان برای ایجاد نتایج با کیفیت حرفه ای استفاده کرد ، اما برای استفاده از سودمندی آنها تجربه زیادی لازم نیست. از همه بهتر ، نیازی به ارتقا به یک مدل رده بالا نیست. این تنظیمات اکنون حتی در بدنه دوربین های سطح پایین نیز دیده می شود. با داشتن توانایی کنترل کامل دوربین ، به احتمال زیاد در زمان نوردهی عکس را به درستی می گیرید.

1) جبران نوردهی فلش

فلاش پاپ آپ رپ بدی می گیرد و این جای تأسف دارد زیرا در صورت تنظیم صحیح در واقع ابزاری بسیار مفید است. خارج از جعبه ، به راحتی نور بیش از حد را فراهم می کند ، و در نتیجه ظاهری روشن و شسته می شود. ترفند این است که میزان جبران نوردهی فلاش را با کاهش خروجی تنظیم کنید. به عنوان یک نقطه شروع ، آن را به دو منفی (-2) کاهش دهید. این یک کیفیت نرم از فلاش پر را ایجاد می کند که بلافاصله خوشایندتر می شود. اگر حتی به نور کمتری نیاز دارید ، می توانید فلاش را به سه منفی کاهش دهید. گرچه به ندرت لازم است ، حتی می توانید با افزایش فلاش به سمت مثبت ، شدت آن را افزایش دهید. فقط بخاطر داشته باشید ، استفاده موثر از فلش به منظور نرم کردن ، از بین بردن سایه ها نیست.

2) دو تایمر دوم

این تنظیم که به ندرت استفاده می شود می تواند دنیای کاملاً جدیدی از امکان خلاقیت را برای شما باز کند. به طور معمول در منوی "درایو" ، به همراه تک شات ، حالت انفجار چند شات ، و غیره یافت می شود. اگر در مکانی هستید که به سه پایه اجازه نمی دهد ، حتی با وجود نوردهی طولانی نیز می توانید عکس های واضح بگیرید .

دو تایمر دوم را انتخاب کرده و دوربین را روی صندلی یا زمین قرار دهید. می توانید با استفاده از بند دوربین تا شده در صورت لزوم دوربین را به سمت بالا زاویه دهید. با فشار دادن شاتر ، دوربین در ابتدا حرکت می کند. نگران نباشید ، شما دو ثانیه فرصت دارید تا قبل از روشن شدن دوربین در آن ساکن شود. این همچنین برای سه پایه هایی که به اندازه ثابت نیستند مفید است. اگر کابل ندارید ، تایمر یک گزینه بی سیم عالی است.

 


موضوعات:
برچسب ها: عکاس, ,
[ بازدید : 129 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
در این وبلاگ به بررسی انواع دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن می پردازیم
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به nice blog است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|