تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ؟

راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ؟

شنبه 31 ارديبهشت 1401
17:52
رویا


راهنمای دوربین مداربسته مناسب پارکینگ
 


امروزه در بسیاری از آپارتمان ها برای جلوگیری از سرقت و امنیت بیشتر از دوربین های مداربسته استفاده می کنند .در صورتی که شما دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ خود را انتخاب کنید ، امنیت پارکینگ خود را فراهم کرده اید . شما باید ببینید که نیاز به چه دوربینی با چه قابلیت هایی دارید تا انتخاب درستی داشته باشید .در ادامه درباره قابلیت ها و تکنولوژی های مختلف که امنیت شما را تامین می کند خواهیم پرداخت.
نصب دوربین مداربسته برای پارکینگ سرپوشیده



دوربین مداربسته دام پارکینگ

از قابلیت های مهم برای دوربین مداربسته پارکینگ کیفیت تصویر خوب و واضح می باشد . تا شما بتوانید چهره های افراد مختلف که در پارکینگ شما رفت و آمد می کنند را تشخیص دهید. برای پارکینگ های سربسته چون بیشتر پارکینگ ها سقف کوتاه هستند تیم فنی فروشگاه دیجی ویرا بیشتر دوربین های دام سقفی پیشنهاد می دهند زیرا امکان تغییر جهت وجود ندارد تا کسی برای سواستفاده آن را بچرخاند حتی شما می توانید از دوربین های دام بیسیم هم استفاده کنید یا از دوربین های مداربسته سیمکارت خور که بسیار راحت هم نصب می شوند.
دوربین مداربسته برای پارکینگ های سرباز

دوربین مداربسته بولت پارکینگ

اگر دوربین را برای اماکن سر باز و بیرونی میخواهید به شما دوربین های مداربسته بولت یا دام ضدآب پیشنهاد می شود چون در فضا های باز گردو غبار و آب باران ممکن است به دوربین آسیب بزند که این مدل از دوربین های بولت هم مدلای باسیم و بیسیم موجود است که در مدل های بیسیم قابلیت های بسیار زیادی دارد شما می توانید از دوربین های بولت بیسیم سیمکارت خور هم استفاده کنید.

دوربین های مداربسته پلاک خوان

گاهی ممکن است افراد به دوربینی نیاز داشته باشند که پلاک خوان باشد و پلاک ماشین ها را ثبت کند . پس باید دوربین های مداربسته مخصوص پلاک خوان را تهیه کنید . از قابلیت های مهم دیگر که برای دوربین های مداربسته پارکینگ ها نیاز است دیددرشب می باشد .زیرا پارکینگ ها مکان هایی هستند که به صورت شبانه روزی ورود و خروج دارند .
 

منبع


موضوعات:
برچسب ها: دوربین مداربسته, ,
[ بازدید : 9 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
در این وبلاگ به بررسی انواع دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن می پردازیم
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به nice blog است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|